Menu
toprbg.jpg

Zielony od środka!

Serwis rowerowy Zielony Rower Tychy - naprawa rowerów. Rafał Brejna - właściciel. Zielony Rower - Serwis Rowerowy Tychy "od środka"

Rafał Brejna czasem zwany Bobasem, często Bobem - właściciel i  mechanik serwisu rowerowego Zielony Rower Tychy to gwarancja kilkunastoletniego doświadczenia w naprawie i serwisowaniu rowerów wszystkich typów. Twarz rozpoznawalna w świecie rowerowym nie tylko dlatego, że wiele lat pracował zawodowo jako mechanik w znanych tyskich i irlandzkich serwisach rowerowych, ale również dlatego, że od początków w MTB po trekkingową teraźniejszość jest entuzjastą i propagatorem roweru jako ekonomicznego i ekologicznego środka transportu - a przede wszystkim... jak klucza do aktywnego i ciekawego stylu życia. Motto przywiezione z serwisu w Irlandii mówi samo za siebie: "Rothar Abu- Carr Amu!" (Samochód źle - rower dobrze). Bob lubi "grzebać" w starych rumakach, z mottem na ustach - ja nie dam rady???.

 

Zdjęcie użytkownika Rad Bike.Radosław Szymański czasem zwany Radża, Radzia, mechanik rowerowy. Generalnie spec od Speców (Specialized). W rowerach jak to się mówi siedzi kilkanaście lat. W tym czasie zaliczył kilka serwisów rowerowych od tyskiej kolebki, czyli nieistniejącego sklepu na Cichej, poprzez Alpebike, irlandzki BikeDock w Belfaście skończywszy właśnie  Zielonym Rowerze. Konikiem Radka jest wszędobylska hydraulika; hample, amorki, dampery nie stanowią problemu, to ulubione jego wyzwania. Jego dokonania możecie zobaczyć na Facebook-owym profilu https://www.facebook.com/Rad-Bike-1723237594576625/?fref=ts

 

 

 

Zielony Rower to warsztat z prawdziwego zdarzenia gdzie po prostu, bez ściemy, naprawia się rowery. Lecz na tym nie koniec! Zielony Rower skupia wokół siebie grono aktywnych rowerzystów z Tychów, Katowic, Mikołowa, Pszczyny i okolic, entuzjastów miejskiej, turystycznej i sportowej jazdy . Wiadomo, że jeden człowiek nie podoła wszystkiemu, ale grupa to już inna siła. Dzięki tej społeczności serwis ma na bieżąco dostęp do informacji, nowych technologii i rozwiązań technicznych i co ważne testujemy wszystko na własnej skórze by zdobyć nie tylko teoretyczne doświadczenie.

 

Serwis rowerowy Zielony Rower Tychy - naprawa rowerów. Warsztat w plenerze: Eko Master Tychy. Zielony Rower Serwis Rowerowy Tychy to również obsługa serwisowa imprez plenerowych i sportowych. O ile to możliwe staramy się być tam gdzie dzieje się coś związanego z rowerami i ekologią. Jednym z takich przykładów jest akcja "darmowy przegląd" podczas Tyskiego EKO-MASTER. Przejrzeliśmy setki rowerów a akcja wzbudziła spore zainteresowanie. Bywamy w Bieruniu na Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Kilkakrotnie zabezpieczaliśmy serwisowo Tyskie Leśne MTB. Zainteresowanych współpracą zapraszamy - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Być może czas i środki pozwolą nam na inicjowanie takich imprez w przyszłości, a nie tylko w nich uczestniczenie. Tego byśmy sobie życzyli :)