Menu
toprbg.jpg

Tak! Rowery Leader FOX już w ofercie Zielonego Roweru!

Serwis rowerowy Zielony Rower Tychy - naprawa rowerów. Rowery Leader Fox.Leader Fox to czeska marka rowerowa, która powstała w 1996 roku.

Początkowo cała produkcja mieściła się w Hongkongu jednak po rozszerzeniu Unii Europejskiej przeniesiono produkcję do Czeskich Budejowic, gdzie obecnie odbywa się montaż rowerów. Warto podkreślić iż 60% komponentów to podzespoły pochodzące z Europy. Rowery tej marki są dostępne w 16 krajach Europy a sprzedaż na arenie międzynarodowej sięga 55000 szt. rocznie.

Serwis rowerowy Zielony Rower Tychy - naprawa rowerów. Rowery Leader Fox. Baner na płocie.Rowery marki Leader Fox są już ponownie do nabycia w Tychach! Serwis rowerowy Zielony Rower Tychy postanowił rozszerzyć swoją ofertą o nowe rowery tej sprawdzonej czeskiej marki. Leader Fox to alternatywa dla popularnych w Tychach marek tego segmentu (Merida, Author), szczególnie godna uwagi gdyż w tym samym zakresie cenowym, Leader Fox oferuje często podzespoły lepszej klasy (co nie zawsze widać na pierwszy rzut niewprawnego oka). Obecność kolejnej marki na tyskim rynku daje większą możliwość wyboru.

 

Pamiętajcie, że Zielony Rower to przede wszystkim Serwis. Sprzedaż rowerów nie jest naszą główną działalnością. Nie uprawiamy wszechobecnej polityki "sprzedaj i zapomnij" bo nie idziemy na ilość. Szanujemy Klienta przed i po zakupie a nasz Klient zyskuje:

  • jakość w zawsze atrakcyjnej cenie (znalazłeś porównywalny rower taniej? Nie wiesz na co się zdecydować? Przyjdź, porozmawiaj - to nic nie kosztuje a można wiele zyskać...).
  • fachową poradę przy zakupie (jesteśmy mechanikami, wiemy co polecać!)
  • darmowy przegląd gwarancyjny (to nie takie oczywiste u innych, często to wydatek 20-30 PLN)
  • sprawną obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym (mamy rowery i części na magazynie, możemy wymienić coś "na szybko" w razie potrzeby)
  • ciągłą obsługę serwisową i części w serwisie pogwarancyjnym (to już u nas standard dla wszystkich marek, ale wiadomo, że swoje marki znamy najlepiej).

Powstrzymaj stereotypy i nie kupuj "tego co wszyscy". Zanim wydasz pieniądze w pięknym salonie rowerowym, zalecamy włączyć myślenie! Żądaj konkretów! Szybko przekonasz się czy rozmawiasz z mechanikiem czy handlowcem. Zapraszamy do porównania specyfikacji innych marek, "przymiarki" do roweru Leader Fox w naszym serwisie, no i...do udanych zakupów :)

 

 

Pełny katalog rowerów LeaderFox na rok 2015 możliwy do obejrzenia na stronie producenta: http://www.leaderfox.pl/katalog-produktow.pl.html

Praktycznie każdy model, kolor, rozmiar, o ile jest dostępny u dystrybutora  jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.