Logo

AD 2021 COVIDY ETC...

 

Hello Ludkowie, witamy w roku Covidowym A.D. 2021.

Sytuacja „Covidowa” nieco zmieniła świat rowerowy. Z reguły zimową porą mieliśmy zamknięte. Kierując się złotą myślą, iż żyjemy w kraju w którym czy się robi czy się leży to ZUS-owi się należy, musieliśmy wynajmować się do innych prac, robót, by ot po prostu by się utrzymać.

Ta zima jednak jest inna, dzwonicie, pytacie czy mamy otwarte. A więc potwierdzamy.

 

TAK, mamy już otwarte.

Póki co w tygodniu możecie nas zastać między godzinami 9:00 a 18:00.

W soboty ruszymy jak zima odpuści.

 

WAŻNA SPRAWA: sytuacja na świecie zamieszała mocno w systemach transportu. Z tego względu WSZYSTKIE hurtownie anonsują, podwyżki cen tłumacząc je wzrostem własnych kosztów z tą sytuacją związanych. Dostawy towarów są mocno opóźnione, czasem podstawowych części zamiennych jak np. kasety zębatek BRAK. Da się wyczuć przyszłe problemy, które hurtownie opisują zdaniem cyt ...”Sezon zapowiada się nie "za ile", ale "czy jest" „...

Ze tego powodu również i u nas pewne rzeczy będą droższe, ot trudniej będzie je dostać. To może również wpłynąć na czas realizacji usług z naszej strony. Dlatego by mieć pewność , czy taka usługę będziemy mogli wykonać, musimy rower widzieć, poznać organoleptycznie jego stan na tzw. wstępnych oględzinach. Stąd prosimy, nie dzwońcie z pytaniem na kiedy i za ile, jeśli nie widzieliśmy waszego roweru. Po prostu czasem nie da się udzielić takiej odpowiedzi. A szczególnie jesteśmy „przeciwni” tego typu pytaniom „online” np. na Facebook-u. Prosta przyczyna:

 

OT PRACUJEMY PRZY ROWERACH, A NIE SIEDZIMY PRZY KOMPUTERACH.

 

Zastosowaliśmy pewnego typu „ODBIJACZ”, który pewnie wielu miało szansę zobaczyć :

 

Dziękujemy za wiadomość! Z uwagi na ilość pracy na warsztacie nie jesteśmy w stanie odpowiadać na bieżąco, czasem nawet W OGÓLE na FB. Prosimy zadzwonić, to zdecydowanie ułatwi kontakt. 505215996 bądź 534390545 .

 

Owszem zaglądamy tam czasem, ale jeśli komuś zależy na kontakcie, to niestety jest to najgorsza możliwa droga, jeśli chodzi o nasz warsztat.

Mamy świadomość, że czasy idą w kierunku ONLINE, wielu może być niezadowolonych z braku odpowiedzi, ale my pozostajemy w tym wypadku „ANALOGOWI”.

Wzorem zeszłych lat na terminy zapisujemy TYLKO rowery po „OGLĘDZINACH”. W tym roku szczególnie, gdyż chcemy uniknąć sytuacji braku części do ewentualnej wymiany, co skutkowałoby „ugrzęźnięciem” roweru na warsztacie i niewykonaniem usługi w umówionym terminie.

Liczymy na zrozumienie, życząc oczywiście jak najrychlejszego powrotu do „normalności”.

 

SPRAWA ZUŻYTEGO OGUMIENIA. Mamy ogromny problem z utylizacją tego odpadu.

Firmy chętnie przyjmujące zlecenia odbioru opon samochodowych, rowerowymi „gardzą”.

Zmuszeni będziemy, niestety do odmowy przyjęcia zużytych, bądź ostatecznie poboru dodatkowych opłat. Nie kierujemy się tu chęcią zysku, a czystą ekonomią. Ot wydawałoby się, że rozsądnie i prawidłowo jest segregować by dbać o naturę, ale „drugie dno recyklingu” nie jest już takie „logiczne”. Wychodzi na to że, czasem (by nie powiedzieć CZĘSTO) nie o ekologię chodzi, a po prostu o kasę.

Ostatnia wiadomość na dziś.

Nad naszymi drzwiami wisi informacja o zaleceniach covidowych, prosimy stosujcie się do niej.

A, i jeszcze jedno: PROSIMY nie przekraczajcie niezaproszeni naszej

„BARIERY ANTYCOVIDOWEJ”.

TAK, TAK ;) TEJ STAREJ ROZCIĄGNIĘTEJ DĘTKI. ;)

 

 

Copyright © Zielony Rower - Serwis Rowerowy Tychy Rowery Leader Fox 2016